KONST / Litografier / Färglitografier 15218135
nr 1521 8135
Färglitografier
2 st, Hultman, oramade lösa blad. Signerad, numrerad 250-upplaga, blomsterstilleben. Färglitografi. Bladets mått: 70x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:11:28
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr